Profesyonel güzellik salonu cihaz ve ekipmanlarında en iyi fiyat, en iyi marka buz başlıklı lazer epilasyon cihazı, Acısız iğneli epilasyon cihaz markası, pasif jimnastik cihazı,cilt bakım cihazları

Hemen Arayın
0507 460 2003

Süper Kalıcı Makyaj Cihazı

Süper Kalıcı Makyaj Cihazı

Süper Kalıcı Makyaj Cihazı

Dijital Kalıcı Makyaj Cihazı

Yeni jenerasyon dijital kalıcı makyaj cihazı ile kıl tekniği uygulama cihazıdır.Alman malı motor ile kombine edilerek tasarlanmış yüksek performanslı bir cihazdır.Vuruşları otomatik dengeleme özelliği vardır. Böylece tüm atışları uygulamanın türüne göre stabilize eder.

Dermapen uygulamaları yapmanızı sağlar.Kaş uygulamaları yapmanızı sağlar.Dudak konturu uygulamaları yapmanızı sağlar.Microblading uygulamaları yapmanızı sağlar.Kalıcı makyaj uygulamalarını kolaylıkla yapmanızı sağlar.Her çeşit uygulamalar için değişik iğneleri mevcuttur. Kolay bulunur ve takması ve çıkarması çok kolaydır.

Hız dengeleyici özelliği ile uygulama çalışmalarınızı düzgün ve kolaylıkla yapmanızı sağlar.En iyi kalıcı makyaj cihazı hangisi diye aramanıza gerek yok, en fiyatı, kalitesi ve teknik servisi ile firmamız hizmet vermektedir.

Özellikler:

  • Şarj edilebilir akıllı kontrol paneli
  • Güç adaptörü
  • Hız kontrol özelliği
  • Ayarlanabilir iğne uzunluğu
  • Güçlü motor ve düşük gürültü

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
Destek Al
Powered by
Güzellik Salonu Cihaz ve Ekipmanları Üretici Firma Garantisiyle Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Cihazı
İğneli Epilasyon Cihazları
Pasif Jimnastik Cihazları,
Hemen Arayın: +90 (312)4354299
.