Kavitasyon Ve Vakum Cihazı

Dünyanın En Sağlıklı En Ekonomik Kavitasyon ve Vakum Cihazı

Profesyonel Kavitasyon ve Vakum Cihazı “Excellent Cav & Vac “

Vücudunuzda bulunan yağ ve Selilütler artık kabus değil.

İzgin Firmasının, Sağlıklı ve etkili bir çözüm için geliştirip ürettiği “Excellent Cav & Vac” Kavitasyon + Vakum cihazı ilk seansta ( 40 dakikalık bir terapi ) vücuttaki yağ ve selilüt oranına göre 2-10 cm arasında bir incelme ve gerçek sonuçlar vaat eden yeni teknolojidir.Ses dalgaları ile vücudumuzun depoladığı ( lokalize olmuş ) sıkışmış yağ ve selilütlerin üzerinde yoğunlaşarak sıvıya ( jele ) dönüştürür.

İzgin firmasının geliştirdiği “Excellent Cav & Vac” Kavitasyon cihazı ile Hareket ettirilen lokalize yağ, selülit, kan ve lenf yoluyla vücuttan atılır ve dahi vücut tarafından enerji olarak yakılmasını sağlar.

Excellent Cav & Vac” Kavitasyon cihazı, Güvenlidir, ağrısızdır, cerrahi müdahale gerektirmez.

Cihazımız selülit ve yağ parçalamada son derece etkilidir.

Excellent Cav & Vac” Kavitasyon cihazının Özel başlıkları sayesinde, Rakip cihazların üstünde, rekabetçi avantajlar sağlar.

Vakum terapi bölümü vücuda uygulandığında oradaki yağ dokusunu uyarır, lenf dolaşımını hızlandırır. Lenf dolaşımı dokular arasında biriken atıkların temizlenmesini sağlar. Kavitasyon sistemi ile koordineli çalışan vakum terapi, parçalanmış olan yağı yüksek hareketlilik ve emiş gücü ile lenf kanallarına taşınması sağlanır. Ayrıca cildin yapısı ve dokusu da yenilendiği için  cilt daha sağlıklı ve güzel görünür.

Firmamız insan vücudunu forma koyan cihazları üretirken insan sağlığına önem verir, zarar veren uygulamaları da asla satışa sunmaz.

Bu hassasiyetimizi sağlık bakanlığına yazdığımız dilekçeler ve firmamıza ait web sitelerinde yayınlayarak ispat etmişizdir.

Cihazın Kullanım Eğitimi ve Sertifikası Firmamız tarafından verilmektedir.

Teknik özellikleri ;

  • Kavitasyon çıkış gücü 30 watt.
  • Kavitasyon frekansı 36 Khz.
  • Dijital terapi süre ayarı.
  • 2 adet özel tasarlanmış vakum başlıkları.
  • Vücut hassasiyetine göre ayarlanabilen vakum şiddeti .
  •  Kendinden stantlı

Avrupa standartlarında, kalite ve estetiğe sahip cihazlarımızın projesi 18 yıldır bu sektörde faaliyet gösteren firmamıza aittir.

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
İzgin Destek
İzgin Destek