fbpx
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada Safir Soru Cevap Gutenberg bloğunu kullanılarak oluşturulmuş örnek bir soru cevap sayfası görmektesiniz.

Lenf drenaj cihazı nedir ?


Lenf Drenaj Presso Terapi (Ödem Atıcı, Dolaşım Düzenleyici)

Lenf Drenaj , özellikle selülit ve bölgesel kilo fazlalıklarına neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile vücuttan atılmasını sağlar. Ayrıca dolaşım sistemini düzenler ve böylece hücrelere daha yoğun ve düzenli kan akışını sağlayarak metabolizmanın hızlanmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Lenf Drenaj Cihazı, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma kürlerinde alınacak sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için tek başına uygulanabileceği gibi özellikle Kavitasyon, Radyo frekans ( rf ) , Elektroterapi, Power Plate gibi sistemlerle kombine bir şekilde uygulandığında çok daha çok çabuk ve verimli sonuçlar sağlamaktadır.
 
Lenf Drenaj Cihazı, sadece lenf sisteminin aktive edilerek bölgesel yağlanmaya neden olan ödem ve toksinin idrar yolu ile atılmasını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda yoğun bir şekilde dolaşım sistemini düzene soktuğu için hücrelere daha yoğun kanın ulaşması ile birlikte derinin ve dokunun da sıkılaşmasını sağlar.
 
Tüm Bu Özelliklerinin yanı sıra Lenf Drenaj Cihazının metabolizmayı hızlandırmaya yönelik etkisi kilo verme sürecine hız kattığı gibi aynı zamanda son derece keyifli ve dinlendiricidir.
 
Lenf Drenaj Cihazı bölgesel zayıflama kürleri haricinde, özellikle menopoz döneminde hormonal değişimlere bağlı olarak vücutta biriken ödemin de atılmasında son derece etkilidir.

Pasif Jimnastik Cihazı Nedir?


Pasif jimnastik cihazı; vücut bakımının, vücut toparlamanın kendi özgü etkileri ile farklı çalışma özelliğine sahip bir cihazdır.
Pasif jimnastik cihazı uygulama esnasında istem dışı kasılmaları ile enerji harcamadan vücudu toparlama ve forma sokma özelliğine sahiptir. Bu cihaz ile herhangi bir hareket yapmadan olduğunuz yerden incelmeniz ve selülitlerden kurtulmanız da mümkündür. Ayrıca o bölgedeki kan dolaşımını da hızlandırdığı bilinmektedir. Kavitasyon uygulamasından sonra kullanıldığında vücuttaki ödemi atmaya yardımcı olur.
Ancak bu cihazın diyabet ve yüksek tansiyon hastası olan kişilerde doktor izni ile kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kişinin eğer fıtık gibi bir rahatsızlığı var ise düşük volüm ile uygulama yapılmalıdır.
 

İğneli Epilasyon nedir?


Acısız İğneli epilasyon akımla çalışılan bir yöntemdir. Kıl kanallarından gönderilen akım kıl hücresinin yok olmasını sağlar. Kişinin cilt hassasiyetine göre ayarlama imkanı vardır. İğneli epilasyon kalıcı çözümlerdendir
 
 Acısız İğneli Epilasyon Cihazında kullanılan yöntem,  ince ve yumuşak iğnelerle kıl köküne girip zayıf akımlı elektrikle köklerin yakılması yöntemidir. Tahrip olan kıl daha sonra cımbızla çekilerek alınır.
         
Acısız İğneli Epilasyon da seansların sayısı, iğneli epilasyon yapılan bölgedeki tüy yoğunluğuna ve tüylerin alınmaya uygun gelişmişlik evresine göre değişir.
         
İğneli epilasyon düzenli gelindiğinde Lazer Epilasyondan önce hızlı sonuç verir ve yan etkisi yoktur.
 
İğneli Epilasyonda İşlem süresi kişiden kişiye, işlem yapılan alan ve kıl yoğunluğuna göre değişmektedir. İğneli epilasyonda ilk seansdan itibaren etkili sonuçlar alınmaya başlanır. Seansları başlangıçta sık sık olurken daha sonraları daha seyrek uygulanmaktadır.
 
Biz izgin firması olarak sadece Türkiye’nin değil dünyanın en iyi epilasyon cihazı tasarımı yapan firması olma unvanına sahibiz.
Acısız İğneli epilasyon cihazımızda 3 değişik uygulama vardır ;
 
Termoliz İğneli epilasyon cihazı bunlar ilk çıkan iğneli epilasyon cihazıdır.
–  Flash Acısız İğneli Epilasyon cihazı, bu uygulama sadece ince tüylerde kullanılmalıdır.
–  Blend epilasyon uygulaması da kalın tüylerde kullanılmalıdır.

        Ayrıca Acısız iğneli epilasyon cihazının çalışma frekansı da yüksek olanı tercih edilmelidir, çünkü bunların kıl kökündeki ısı etkisi daha fazla olur.

Kavitasyon Cihazı Nedir?


Kavitasyon Cihazı Nedir ?
Kavitasyon anestezisiz, iz bırakmadan, ağrısız, sızısız bir şekilde vücudu eritmek anlamına gelip liposuctionın risksiz bir alternatif şeklidir.  Kavitasyon da sonuç ise yağ hücrelerinin erimesi şeklindedir.
Kavitasyon, düşük ultrason dalgalarına dayanan doğal bir olaydır. Ultrason dalgaları sıvının içinde gitgide büyüyen ve belli bir büyüklükte patlayan hava kabarcıklarını oluşturur. Etkisi en az olan ısı halindeki enerji ve etkisi en çok olan basınç dalgaları serbest kalır. Yağ tabakalarının titreşimlere direnme kapasitesi kaybolarak kavitasyon cihazı ile bu yağ hücreleri kolayca kırılır. Bu olay esnasında kas, sinir ve damar dokuları korunmaktadır. Böylece zayıflama gerçekleşmiş olur.
 Kavitasyon Cihazı uygulamalarında ilk seansta gözle görülür şekilde 1-12 cm arasında incelme görülmesi söz konusudur. Tabi bu kişiden kişiye de değişkenlik göstermektedir. Kavitasyon uygulamasından daha başarılı sonuçlar elde etmek için bu tedavi süresince beslenmeye de dikkat etmek oldukça önemlidir. Bunun için bir uzman desteği almakta fayda vardır. Maksimum 1 saat süren kavitasyon uygulamasında herhangi bir acı veya ağrı söz konusu değildir.

       İzgin Firması olarak insan vücudunu forma koyan cihazları üretirken insan sağlığına önem veriyor, zarar veren uygulamaları da asla satışa sunmuyoruz.
    
       Avrupa standartlarında, kalite ve estetiğe sahip Kavitasyon Cihazlarımızın projesi 18 yıldır bu sektörde faaliyet gösteren firmamıza aittir.
      “ Three & One ” ultrasonik kavitasyon cihazı en son jenerasyon kavitasyon cihazıdır.
 
       İzgin firmasının, sağlıklı ve etkili bir çözüm için geliştirip ürettiği “Three&One” Kavitasyon cihazı.İlk seansta ( 40 dakikalık bir terapi ) vücut yağ oranına göre 2-10 cm arasında bir incelme ve gerçek sonuçlar vaat eden yeni teknolojidir.
• Yağ oranında azalma
• Selülitte azalma
• İncelme
• Vücutta bulunan ödemlerin atılmasını sağlar.
 
     “ Three &One ” Kavitasyon cihazı, güvenilirdir, ağrısızdır, cerrahi müdahale gerektirmez. Selülit ve yağ parçalamada son derece etkilidir.
 
        İzgin firmasının geliştirdiği “Three&One” Kavitasyon cihazı ile hareket ettirilen lokalize yağ,selülit, kan ve lenf yoluyla vücuttan atılır ve dahi vücut tarafından enerji olarak yakılmasını sağlar.
 
      “Three&One” kavitasyon cihazının özel başlıkları sayesinde, rakip cihazların üstünde, rekabetçi avantajlar sağlar.
 
       Bu kavitasyon cihazını kullananlarda her hangi bir rahatsızlık olmaz.

       Kavitasyon cihazlarının zararlarından etkilenmemek için yüksek güçlü cihaz almayınız.

       Ev tipi kavitasyon cihazı olmaz, ev tipi diye satılan cihazlar ultrasonik cihazlardır.
 
       Kavitasyon cihazlarımızın fiyatları dünyanın en iyi fiyatlarına bizden alabilirsiniz.

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Cihazları nedir ?


Buz Epilasyon, en iş bitirici ve en konforlu son teknoloji epilasyon yöntemlerinden biridir. Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip yöntem, istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. … Buz epilasyonda sık sık atışlar yapılır ve bu sayede uygulama kıl köklerini yavaşça ısıtır.
Shr Ütüleme Buz başlıklı lazer Epilasyon Cihazı “ELS ” izgin estetik markası ile satışa sunulmuştur.Firma olarak 1994’den bu yana edindiğimiz tecrübe ile güzellik salonları ve estetik medikale yönelik geliştirdiğimiz ekipman ve cihazları siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
İzgin Firmasının, sağlıklı ve etkili bir çözüm için geliştirdiği tamamen Türk mühendisliği ürünü SHR Ütüleme Buz Lazer Epilasyon cihazı yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
Pazarlamacı değil üretici firma garantisi ile sahip olacağınız cihazımız sizi ve işletmenizi ayrıcalıklı kılacaktır.
Hızlı, Güçlü, Güvenilir, Avrupa Lamba, Düşük Maliyet ve Şık TasarımSüper Hızlı ve Güçlü Epilasyon ( Diot lazerden Hızlı ve Alexandrite’dan Güçlü )Muhteşem SHR Ütüleme Buz Lazer  Epilasyon cihazı sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle tüylerinizden kurtuluyorsunuz.
 Genital bölge bilindiği üzere en hassas bölgedir ve buz başlıklı lazer epilasyon
 teknolojisi ile artık acısız ve konforla lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bu yöntemle saniyede 3 defa yapılan atışlar sayesinde kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor İncecik epidermis, atış aralarında da hızla soğuyor.
 Tabii ki Cihazda bulunan mükemmel soğutma sistemi ile acı ve yanıkları önlemek için iyi bir tasarıma sahip olduğumuzu unutmamak gerekir,böyle de olunca Yanık ve ağrı da ortadan kalkıyor ve ütüleme lazer epilasyon uygulaması masaj rahatlığına dönüyor.
Masaj rahatlığının bir başka nedeni de lazer ışığı veren el ünitesinin vücut üzerinde “ütü yapar gibi” gezdirilmesidir. Böyle tasarlanmış bir cihaz ile tüm vücuda yapılan seanlar 20 ile 30 dakikada bitiyor. 4 ile 8 seans arasında % 80 başarı sağlıyor.

En iyi buz başlıklı lazer epilasyon cihaz markaları?

Yakında …

Sterilizasyon İle İlgili Yanlış Bilinenler Nelerdir?

Kullanılan malzemeler ve ortam dezenfekte edilirken uluslararası standartlara uygun şekilde steril edilmesi, sterilizasyon işleminin her bir aşamasının doğru yapıldığından emin olunması önemli rol oynamaktadır.
Sizler için konu ile ilgili bir video hazırladık. Aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=OBXIVCiRNMI

2020 Tüm hakkı saklıdır.
Whatsapp
izgin
izgin
Merhaba