trende

Lazer Epilasyon Cihazı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

878

Lazer Epilasyon Cihazı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

SATIN AL & SİPARİŞ VER

Lazer epilasyon cihazlarında en iyi kalite nasıl anlaşılır ?

Öncelikle lazer epilasyon cihazının fason üretilmiş olmaması en önemlisidir, Lazer epilasyon cihazının marka ve modelini internet ortamında aratınca hangi ülkenin malı, hangi firma tarafından üretildiği açık ve net bir şekilde anlaşılmalıdır.

En son teknoloji  Lazer epilasyon cihazı hangisidir ?

Buz başlıklı lazer epilasyon cihazları en son teknolojidir, yukarıda işaret ettiğimiz hususa dikkat edilmezse cihazın buz başlıklı olmasının bir anlamı kalmaz çünkü lazer epilasyon cihazı yüksek teknoloji ile üretilen ve dahi uzun yıllara dayanan tecrübe gerekmektedir.

Lazer epilasyon cihazlarında yüksek performans  nasıl elde edilir ?

Kaliteli bir şekilde ( yukarıda bahsettiğimiz hususta olduğu gibi fason olmayan ) üretilmiş lazer epilasyon cihazlarının bakımlarının da düzgün yapılması lazım, bakımları zamanında ve tekniğine uygun olarak yapılmayan lazer epilasyon cihazı dünyanın en kaliteli cihazı da olsa kaliteli sonuç almanız çok zor olacaktır.

Lazer Epilasyon Uygulama Yöntemi Nasıl Yapılır ?

Lazer epilasyon herkesin bildiği üzere bir istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir.Vücudunda aşırı tüylenme olan hem kadınlar hemde erkekler bu yönteme başvurmaktadır. Ağda, traş ya da diğer tüy ve kıl dökücüler istenilen sonucu vermemektedir. Bu durumdan dolayı insanlar doğal olarak kalıcı ve sağlıklı bir yöntem olan lazer epilasyon yöntemini kullanmaktadır. Tabi burada atlamamız gereken bir nokta var o da şu ki bu iş mutlaka lazer epilasyon uzmanları tarafından yapılmalıdır. Lazer epilasyon için alınacak seans sayısını ilgili uzman belirlemektedir.

Lazer Epilasyonu Kimler Kullanabilir?

20 yaşından büyük vücudunda tüylenme ve kıllanma problemi olanlar rahatlıkla lazer epilasyon yöntemini kullanabilirler. Fakat şu durumdakiler lazer epilasyon yöteminden yararlanamazlar:

  • Tamamen beyaz tüye sahip kişiler
  • Hamileler
  • Sedef veya benzeri deri hastalığı olanlar
  • Sivilce ilacı ve benzeri ilaç kullananlar
  • Sistemik İzotretinoin kullananlar
  • Kalp pili olanlar
  • Epilepsi hastaları

Not: Emzirme döneminde olan anneler lazer epilasyon yöntemini kullanabilirler.

Lazer Epilasyon Seansları

Lazer epilasyon cihazlarının kalitesine göre ve dahi  kişilerin vücudundaki tüyün kalınlığına ve cilt tipine bağlı olarak kişiden kişiye seans süreleri farklılık göstermektedir. kaliteli lazer epilasyon cihazı ile vücudunuzda istemediğiniz tüm kıl köklerini kalıcı olarak ve acısız bir şekilde yok edebilirsiniz.

2020 Tüm hakkı saklıdır.
Whatsapp
izgin
izgin
Merhaba