Profesyonel güzellik salonu cihaz ve ekipmanlarında en iyi fiyat, en iyi marka buz başlıklı lazer epilasyon cihazı, Acısız iğneli epilasyon cihaz markası, pasif jimnastik cihazı,cilt bakım cihazları

Hemen Arayın
0507 460 2003

Vapozon Ozon Buhar Aleti

Vapozon Ozon Buhar Aleti

Vapozon Ozon Buhar Aleti

Türkiye’de ilk defa ve hala firmamız üretilen, tamamı Türk mühendisliği olan, güzellik salonlarında cilt bakımı yapmak  için, 18 yıldır güvenle kullanılan tek Türk malı olma ünvanına sahip olan, 900 watt buhar gücünde Avrupa kalitesinde bir cihazdır.

                               BUHAR MAKİNESİ  (  VAPOZON – OZON  )

Bilindiği üzere cilt bakımının en önemli makinesi vapozon ozon cihazıdır.
Vapozon ve Ozon cihazımız, yoğun buharı ile ciltteki gözenekleri açarak cildin bakıma hazır hale gelmesini sağlar. Bağımsız ozon özelliği ile suyu ve uygulandığı bölgeyi dezenfekte eder. 1,4 litre su kapasitelidir, 360 derece ayarlanabilir buhar başlığı ve 160 derece ayarlanabilir buhar kolu ile kolay kullanım sağlar. Cam haznesi sayesinde su seviyesini görebilme imkanı vardır. Su seviyesi azaldığında elektriği kesen otomatik devre ve kapama düğmesi bulunmaktadır. ve iyi bir cilt bakımı yapabilmek için maksimum buhar seviyesi gibi özellikleri vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
Destek Al
Powered by
Güzellik Salonu Cihaz ve Ekipmanları Üretici Firma Garantisiyle Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Cihazı
İğneli Epilasyon Cihazları
Pasif Jimnastik Cihazları,
Hemen Arayın: +90 (312)4354299
.