trende

13 MHz İğneli Epilasyon Cihazı

HEMEN SATIN AL & SİPARİŞ VER 

Micro Epil,14 Programlı, 13 Mhz Teknolojisi ile tasarlanıp epilasyonda Avrupa Standartlarında bir model olup, yüksek performanslı acısız İğneli Epilasyon cihazıdır.

Radyo dalgaları ile yüksek hızda çalışarak, kıl kökünü faaliyetinin sona erdirilmesi için kullanılır. 13 Mhz Acısız iğneli epilasyon cihazımız, yüksek frekans ile çalıştığı için daha az akım ile cildin daha fazla tahriş olması engellenir ve daha az acı ile güvenli bir epilasyon işlemini yapmanızı sağlar.

Anestezi kremi kullanılmadan konforlu epilasyonun adı

13 Mhz “MICRO EPIL” cihazı.

Full dijital, LCD ekran, dokunmatik kontrol panosu, dijital terapi saati ile modern bir görünüme ve teknolojiye sahiptir. 14 programı ve pedal kilitleme olanağı vardır.

   Sahip olduğu özellikler ;

 • 1 adet pedal
 • 1 adet epilasyon probu
 • Prob ve cımbız tutacağı ile kullanım
 • 5 adet Flash epilasyon programına sahiptir
 • 5 adet Blend epilasyonuna sahiptir
 • Termoliz epilasyon özelliğine sahiptir
 • Jelli epilasyon özelliğine sahiptir ( istenildiğinde RF dalgaları ile ısı vererek .
 • Dünyada bulunan en yüksek performanslı acısız iğneli epilasyon cihazlarındandır.

1994 yılından beri güzellik salonları için cihazlar ve ekipmanların tasarım ve üretimi ile faaliyet gösteren firmamız, faaliyetlerinde hep şuna dikkat etmiştir ; Eğer bir cihazın en iyisini yapmak gerekirse biraz yorul, zahmet çek ama kendi projen olsun. Kendi projeniz olursa daha kolay üretirsiniz, kalite maliyet ve her şeyden önemlisi de cihazı geliştirmek istediğinizde bu ayrıcalığı fazlasıyla kullanabiliyorsunuz.

YÜCEL İZGİN

İĞNELİ EPİLASYON YAPARKEN DİKKAT EDİLECEK HUSULAR VE TAVSİYELER

 1. İğneli Epilasyon Tekniğinde epilasyon yapılacak bölge temiz olmalı.
 2. Epilasyon cihazımızın frekansı ve hızı yüksek olduğu için  için düşük bir akım ile başlanmalı eğer yetersiz olursa akım seviyesi artırılmalıdır. Uygulama sırasında hafif bir ısı hissedilir.
 3. Kullanılan iğneler steril ve kişiye özel olmalıdır. İğne kıla paralel tutularak kıl folikülüne sokulur ve akım verilir.
 4. İğneyi çıkartmadan önce akım kesilir kıl folikülü tahrip olmuşsa kıl kolayca çıkar. Uygulama süresi her defasında kıl yoğunluğuna göre değişir ve cm’den 2-3 tüyden fazla alınmamalıdır.
 5. Uygulamadan hemen %100 sonuç almak mümkün değildir. Çünkü her kılın dönemi vardır bu dönemler anagen, katagen, telogen dönemlerdir. Bu dönemler iğneli epilasyonda son derece önemlidir. Kıllar anagen dönemdeyken iğneli epilasyondan maksimum etki etki alınacaktır.
 6. Varisli hastalara, kalp pili kullananlara, ödem olan kişilere, şeker hastalarına, hamilelere, aids hastalarına kesinlikle uygulama yapılmaz.
2020 Tüm hakkı saklıdır.
Whatsapp
izgin
izgin
Merhaba