trende

UV Sterilizatör

UV Sterilizatör

UV Sterilizatör – Ultraviyole ışınlarından UVC sterilizasyonu kolay hızlı ve daha az maliyetli olup bir çok alanda güvenle kullanılmaktadır. 254 nm de mükemmel bir radyo biyolojik mikroorganizma eliminasyonu ve sterilizasyonu sağlar.

Güzellik salonlarında, kuaförlerde, berberlerde ve birçok işletmede güvenle kullanılabilir.

UV sterilizasyon cihazımız 254nm  dalga boyunda radyasyon yayarak mikroorganizmaları öldürmek veya etkisiz hale getirmek için kullanılır. Bu yöntem dünyada çok kullanılan bir uygulamadır.

Steril cihazları Uluslararası Standartta, UV dezenfeksiyonunun kişisel hasarı söz konusu olduğunda, tüm UVC bant aralığının dahil edilmesi daha olasıdır. Ürün ekipmanlarının lambalarına gelince, UVC 254 nm dalga boyunu tercih eder.

LÜTFEN LAMBAYA ÇIPLAK GÖZLE BAKMAYINIZ ;

Maruz kaldıktan birkaç saat sonra ortaya çıkamayan belirtiler, gözlerde kum, yırtılma ve çeşitli derecelerde göz ağrısı ile karşılaştırılabilir ani bir his içerebilir. Bu semptomlar UVC’ye maruz kaldıktan 1 saat ila 12 saat sonra ortaya çıkabilir ve 24 saat ile 48 saat içinde tamamen düzelebilir. UVC’ye aşırı maruz kalma, göz rahatsızlığından dolayı yetersizliğe neden olabilir, ancak bu genellikle birkaç gün sonra geriler. Kalıcı bir hasar bırakmaz.

2020 Tüm hakkı saklıdır.
Whatsapp
izgin
izgin
Merhaba